CLOCHEE

CLOCHEE 

Clochee to kosmetyki, które są bogate w substancje aktywne pochodzące z roślin. Stosujemy ekstrakty z ziół, kwiatów i owoców, oleje roślinne, wyciągi z warzyw, drzew, orzechów. Dlatego każdy z kosmetyków dostępnych w sklepie Clochee ma naturalną moc nawilżenia, odmłodzenia, czy odżywiania skóry i może być stosowany przez wegan i wegetarian.

Produkujemy kosmetyki w Polsce, zgodnie z normami Unii Europejskiej. A co za tym idzie nie testujemy kosmetyków na zwierzętach, ponieważ zabrania tego unijne prawo. Każdy kosmetyk zanim trafi do Waszej kosmetyczki, jest wnikliwie przebadany dermatologicznie i klinicznie. Kosmetyki naturalne Clochee, które znajdziecie w naszym sklepie są produkowane zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (GMP), powstają w wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych. Nie produkujemy ich na zasadzie “home made", dzięki temu macie pewność że każdy kosmetyk jest zdrowy i bezpieczny do używania. Każda partia jest badana i przechodzi szereg kontroli.

Wybieramy dla Was certyfikowane surowce aktywne, aby mieć pewność z jakich plantacji pochodzą, w jaki sposób rosły, jak były zbierane i przetwarzane. Wiemy, że coraz więcej osób boryka się z alergiami, są to także uczulenia na owoce i rośliny, dlatego aby jeszcze skuteczniej przygotować dla Was kosmetyki stosujemy zapachy pozbawione alergenów. W wielu produktach np. do twarzy receptury są całkowicie pozbawione zapachów, po to by każdy, nawet najbardziej wrażliwy klient znalazł wśród naszych produktów coś dla siebie.

Świat roślin w Polsce jest bogaty w bardzo skuteczne substancje aktywne. W Clochee znajdziecie takie skarby jak wyciąg z buraka, algi, które można znaleźć w Morzu Bałtyckim, czy komórki macierzyste z jabłka. Tradycja przeplata się z odkryciami współczesnych badań.

Nie zapominamy jednak, że kosmetyki Clochee mają być wszechstronne i mają za zadanie działać, dlatego czasami, gdy egzotyczny składnik oferuje więcej bogactwa, korzystamy z dobroci zielonej herbaty, masła shea, liści mirtu, czy cynamonu. Wszystko po to, aby walczyć z oznakami starzenia się skóry, nawilżać i regenerować skórę, przekazując Wam jednocześnie zdrowe, naturalne i ekologiczne kosmetyki.

Pojemnik na odpady organiczne, do kuchni, MaxAir II, BioBag1xPojemnik na odpady... 19,99 zł
Worki na odpady organiczne i zmieszane, w 100% biodegradowalne i kompostowalne, idealne do MaxAir II, 6L, rolka 30 sztuk, BioBag3xWorki na odpady... 34,05 zł
Płyn do łazienki o zapachu melonowym, 500 ml, Zielko1xPłyn do łazienki o... 11,99 zł
Płyn do czyszczenia toalet, Mięta - Mirt, 750 ml, Sonett1xPłyn do czyszczenia... 16,49 zł
Żel do czyszczenia toalet, skoncentrowana formuła, lawendowy zapach, 750 ml, Winni's1xŻel do czyszczenia... 11,49 zł
Żel do czyszczenia toalet, płyn do wc, Świeża łąka, 750ml, Ecozone1xŻel do czyszczenia... 15,99 zł
Mydło z Aleppo, 20% oleju laurowego, 80% oliwy z oliwek, 200 g, Aleppo Soap Co.1xMydło z Aleppo, 20%... 27,99 zł

Brak produktów

13,99 zł Przesyłka (domyślna 1)
28,42 zł Podatek
151,98 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie