Yogi Tea

Yogi Tea 

YOGI TEA®

Od ponad 40 lat YOGI TEA® jest synonimem pysznych herbat ziołowych i korzennych, które są oparte na unikalnych recepturach herbaty ajurwedyjskiej, których korzenie sięgają 3000-letniej indyjskiej filozofii.

Ci, którzy żyją świadomie, odkrywają coś wspaniałego w małych rzeczach. Wierzymy, że życie w równowadze może zrobić wiele dobrego dla każdego - a filiżanka herbaty daje do tego niesamowitą ilość inspiracji!

Nasza historia zaczęła się od cudownie aromatycznej herbaty korzennej. Ta herbata - dziś znana jako YOGI TEA® Classic - położyła podwaliny pod wyjątkową różnorodność pysznych ajurwedyjskich mieszanek ziół i przypraw, które w równym stopniu przemawiają do naszego umysłu i ducha.

Dzięki naszym herbatom (mądrości jogiczne na każdej etykiecie herbaty i ćwiczenia jogi na każdym opakowaniu), chcemy dostarczać Ci inspiracji każdego dnia, a tym samym przyczyniać się do bardziej spokojnego, zdrowego świata pełnego uważności i szczęścia.

Służcie swojemu Duchowi. 100% ekologiczne - 100% smaku

Służymy - celem działalności jest służenie; robimy to, służąc konsumentom. Oryginalny i wysokiej jakości produkt służy, troszcząc się o interesy wszystkich klientów, partnerów handlowych, społeczności, w których firma prowadzi działalność, nasze partnerstwo z plantatorami, którzy zapewniają zioła i przyprawy.

Pozostaniemy autentyczni - nasze produkty zawsze będą zakorzenione w ajurwedzie i magicznej, leczniczej mocy ziół.

Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy - dążymy do doskonałości i dyscypliny w robieniu właściwych rzeczy we właściwy sposób.

Tworzymy tylko zdrowe produkty - dbamy o środowisko i odpowiadamy za nasz wpływ na nie.

Nieustanne doskonalenie - tworząc środowisko sprzyjające uczeniu się, wzmacniając członków naszego zespołu oraz zapewniając szkolenia i rozwój, aby ludzie mogli się rozwijać i osiągać swój najwyższy potencjał w przyjemnym i bezpiecznym miejscu pracy.

Działamy uczciwie - ma to dla nas fundamentalne znaczenie.

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie