Balsamy i masła do ciała

Organiczny balsam naprawczy, Love Balm, 30 ml, oOlution

Loving Balm to balsam wielofunkcyjny, idealny do skóry suchej i delikatnej. Ultra odżywczy i regenerujący, łagodzi, zapobiega i zmniejsza podrażnienia oraz zaczerwienienia. Jego łatwo topiąca się konsystencja szybko wnika w skórę, nie pozostawiając tłustego wykończenia.

Odżywia - Łagodzi - Naprawia - Chroni - Działa przeciw podrażnieniom i zaczerwienieniom

More details

Reduced price!

164,25 zł

-10%

182,50 zł Brutto

Cena jednostkowa: 5 474,45 zł za litr

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Organiczny balsam naprawczy, Love Balm, 30 ml, oOlution

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

- +

Porównaj!

 
Nasza opinia i skład:

Organiczny balsam naprawczy, Loving Balm, 30 ml, oOlution

Loving Balm to balsam wielofunkcyjny, idealny do skóry suchej i delikatnej. Ultra odżywczy i regenerujący, łagodzi, zapobiega i zmniejsza podrażnienia oraz zaczerwienienia. Jego łatwo topiąca się konsystencja szybko wnika w skórę, nie pozostawiając tłustego wykończenia.

Odżywia - Łagodzi - Naprawia - Chroni - Działa przeciw podrażnieniom i zaczerwienieniom

Loving Balm zawiera 55 organicznych roślin:

To masło składa się z ponad 55 olejków i maseł roślinnych i jest odpowiednie dla najbardziej wrażliwej skóry. Jest bezzapachowy.

 • rośliny o działaniu odżywczym:
  Baobab Oil, Cocoa Butter, Carrot Extract, Cherry Oil, Coconut Oil, Pumpkin Oil, Desert Date Oil, Shea Butter, Neem Oil, Daisy Extract

 • rośliny o działaniu naprawczym:
  Argan Oil, Avocado Oil, Borage Oil, Rapeseed Oil, Prickly Pear Extract, Passion Fruit Extract, Kukui Oil, Linseed Oil, Olive Oil, Olive Oil, Poppy Oil, Pracaxi Oil, Musk Rose Oil, Sunflower Oil, Vine Extract

 • rośliny o działaniu ochronnym:
  Apricot Oil, Sweet Almond Oil, Loofah Oil, Lily Extract, Macadamia Oil, Marula Oil, Kalahari Melon Oil, Moringa Oil, Brazil Nut Oil, Physalis Extract

 • rośliny o działaniu przeciwzapalnym:
  Andiroba Oil, Bisabolol, Calendula Oil, Calophyll Oil, Blackcurrant Oil, Copaiba Oil, Watercress Extract, Raspberry Oil, Pomegranate Oil, Nigella Oil, Rocou Oil, Green Tea Oil

 • rośliny o działaniu kojącym:
  Sea Buckthorn Extract, Hemp Oil, Goji Extract, Sacha Inchi Oil, Evening Primrose Oil, Perilla Oil, Rice Bran Extract, Sesame Oil, Tocopherol, Vanilla Extract

Legenda: Ekologiczne oleje i masła roślinne - Ekologiczne ekstrakty roślinne - Ekologiczna woda owocowa - Ekologiczne olejki eteryczne - Inne składniki pochodzenia naturalnego i gwarantowane, niepochodzące z oleju palmowego

Ingredients : Shea butter, Sunflower oil, Cocoa butter, Daisy extract, Prickly pear extract, Avocado oil, Coconut oil, Linseed oil, Olive oil, Perilla oil, Vanilla extract, Bisabolol (Soothing), Sweet almond oil, Desert date oil, Pumpkin oil, Baobab seed oil, Brazil nut oil, Rapeseed oil, Marula oil, Hemp oil, Moringa oil, Passion fruit extract, Vine extract, Kalahari melon oil, Macadamia oil, Evening primrose oil, Apricot oil, Argan oil, Borage oil, Rose hip oil, Green tea oil, Blackcurrant oil, Roucou seed extract, Pracaxi oil, Inca Inchi oil, Pomegranate oil, Kukui oil, Rice bran extract, Sesame oil, Nigella oil, Raspberry seed oil, Cherry Oil, Andiroba Oil, Calendula Extract, Carrot Extract, Sea Buckthorn Extract, Goji Extract, Watercress Extract, Physalis Extract, Lily Extract, Poppy Oil, Copaiba Oil, Loofah Oil, Neem Oil, Calophyllum Oil, Tocopherol (Vitamin E)

Sposób użycia:

Loving Balm można stosować codziennie na twarz lub w inne suche miejsca, rano i/lub wieczorem. Doskonale pielęgnuje wszystkie suche lub podrażnione miejsca: twarz, usta, blizny, łokcie i kolana, skórki, spierzchnięte usta, nos, oparzenia słoneczne, tatuaże. Nałóż trochę na palec, pozwól mu roztopić się na skórze i wsmaruj.

Firma oOlution

Powstała w 2010 roku z pragnienia założycielki Anne-Marie Gabelica do tworzenia kosmetyków bez żadnych kompromisów, z szacunkiem zarówno do naszej skóry jak i do planety.

Produkty oOlution są bogate w unikalną różnorodność roślin, zawierają od 20 do 70 aktywnych składników, są w 100% naturalne, organiczne, wegańskie, wyprodukowane we Francji, bez oleju palmowego i bez składników wypełniających.

Pozwól swojej skórze wybrać to, czego potrzebuje:

Każda skóra jest inna i nie reaguje w ten sam sposób ani w sposób systematyczny na różne składniki. Jeśli dziś potrzebuje olejku z marchwi, może jutro będzie miała większe zapotrzebowanie na wodę cytrynową, która rozjaśni Twoją cerę? Twoja skóra nie ma tych samych potrzeb i tych samych drobnych problemów każdego dnia. Oferując jej różnorodność w 100% naturalnych składników, masz w rękach wszystko, czego potrzebujesz!

Nasze rośliny są: nawilżające, regenerujące, łagodzące, przeciwzapalne, detoksykujące, przywracające równowagę, oczyszczające, matujące, przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe, ujędrniające, przeciw przebarwieniom, wypełniające, rozświetlające, przeciw zmęczeniu, przeciw cieniom pod oczami.

Lista składników, których nie używamy:

 • 0% składników wypełniających.
  Wypełnianie produktu pielęgnacyjnego składnikami, które nie są potrzebne skórze i/lub są problematyczne dla środowiska, mówimy im stanowcze nie! W produktach do pielęgnacji skóry firmy oOlution każdy składnik i/lub składnik aktywny jest korzystny dla naszej skóry i w 100% naturalny.
 • 0% niebezpiecznych lub kontrowersyjnych składników.
  Jest nie do pomyślenia, aby firma oOlution tworzyła receptury ze składników szkodliwych dla naszej skóry i zdrowia. Dlatego nasze produkty nie zawierają składników syntetycznych ani substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.
 • 0% oleju palmowego i pochodnych.
  Jesteśmy pierwszą marką kosmetyczną na świecie, która kategorycznie odmawia stosowania oleju palmowego i jego pochodnych we wszystkich naszych produktach. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę „Coup de coeur du jury” przyznawaną przez francuskie Ministerstwo Ekologii. Olej palmowy w kosmetykach stanowi 23% światowej produkcji. Uprawa palm jest odpowiedzialna za niszczenie bioróżnorodności w Indonezji i Afryce. W kosmetyce jest niestety wykorzystywana jako „wypełniacz” do tworzenia tańszych produktów do pielęgnacji skóry.
 • 0% produktów pochodzenia zwierzęcego: produkty wegańskie i wolne od okrucieństwa.
  Żadne zwierzę nie zostało, nie jest i nie zostanie wykorzystane ani skrzywdzone podczas tworzenia naszych produktów.

Etykieta Slow Cosmetics®

oOlution jest jednym z pionierów Slow Cosmetics®! Ruch Slow Cosmetics promuje ekologiczną i odpowiedzialną konsumpcję kosmetyków.

Sekret produkcji:

Większość naszych produktów powstaje w okolicach Aix-en-Provence lub w Alpach Wysokich.

Obserwacja natury i jej zrozumienie jest jedną z podstawowych zasad oOlution. Rolnictwo ekologiczne opiera się na tej samej idei rozumienia natury i ograniczonej interwencji człowieka. Dlatego wszyscy nasi producenci posiadają certyfikaty ekologiczne lub są pozyskiwani w sposób zrównoważony.

Na przykład nasz ekstrakt z maku, który można znaleźć w Feet Good, jest produkowany w pobliżu Gap przez rolnika ekologicznego. Olej buriti w oleju Lala, Plump It lub Beat It jest dziko zbierany. 70% naszych składników jest uprawianych we Francji, aby uzyskać świeże składniki, które spełniają najsurowsze normy ekologiczne. W przypadku składników produkowanych za granicą z taką samą starannością dba się o jakość. Tak jest na przykład w przypadku oleju kokosowego, który pochodzi z grupy ekologicznych rodzinnych gospodarstw na Filipinach.

 • Procesy produkcyjne uwzględniają dobroczynne działanie poszczególnych składników, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości dla skutecznej pielęgnacji.
 • Wszystkie oleje i masła roślinne są produkowane ekologicznie i są ekstrahowane przez pierwsze tłoczenie na zimno. Tłoczenie na zimno jest najszlachetniejszą metodą, ponieważ nie przegrzewa składnika, dzięki czemu zachowuje wszystkie jego zalety.
 • Wszystkie olejki eteryczne obecne w naszych produktach do pielęgnacji skóry są również produkowane ekologicznie, podobnie jak wody kwiatowe. Są starannie przetwarzane, aby zachować wszystkie ich zalety i różnorodność składników aktywnych. Destylacja z parą wodną umożliwia ekstrakcję olejków eterycznych i wód kwiatowych z roślin pod niskim ciśnieniem.
 • Aby zapewnić Twojej skórze to, czego najbardziej potrzebuje, techniki produkcji i ekstrakcji są badane i oceniane, ponieważ oOlution chce oferować tylko najlepsze składniki. Praca na zimno ma zapewnić zachowanie wszystkich aktywnych składników olejków i roślin. Mydła poddawane są takiej samej obróbce jak oleje roślinne, a także są obrabiane na zimno. Zmydlanie na zimno wytwarza mydło, które intensywnie chroni i odżywia skórę.

Współpraca z ESATs i TerraCycle

Współpraca z ESAT polega na uczestniczeniu w zawodowej integracji osób niepełnosprawnych, ta inicjatywa również rozwinęła się odkąd współpracujemy z 3 ośrodkami. Wszystkie zwracane nam butelki i słoiki są wysyłane do tych ośrodków w celu umycia i ponownego użycia.

Opakowania jednorazowe, takie jak np. tuby, są wysyłane do TerraCycle, firmy specjalizującej się w upcyklingu odpadów. Odpady są przekształcane w użyteczne przedmioty (takie jak meble ogrodowe).

 
Cechy/certyfikaty/inne
Ilość w kartonie12
Produkt NaturalnyTAK
Zapach NaturalnyTAK
Oil Palm FreeTAK
Slow CosmeticsTAK

Napisz opinię

Organiczny balsam naprawczy, Love Balm, 30 ml, oOlution

Loving Balm to balsam wielofunkcyjny, idealny do skóry suchej i delikatnej. Ultra odżywczy i regenerujący, łagodzi, zapobiega i zmniejsza podrażnienia oraz zaczerwienienia. Jego łatwo topiąca się konsystencja szybko wnika w skórę, nie pozostawiając tłustego wykończenia.

Odżywia - Łagodzi - Naprawia - Chroni - Działa przeciw podrażnieniom i zaczerwienieniom

Napisz opinię

 
Opinie(2)
2022-11-07
Dominik

Stosuję na skórki przy paznokciach. Nie ma sobie równego! Skórki są odżywione i miękkie, nie zadzierają się.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2022-11-02
Kasia

Nie ruszam się bez tego balsamu. Idealnie sprawdza się na moich pękających ustach i skórkach przy paznokciach.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie