Formularz kontaktowy - Napisz do nas

 

Jeśli masz jakieś pytanie napisz na powyższy e-mail. Przed napisaniem pytania prosimy o zapoznanie się z naszą stroną i opisem produktu.

Coś poszło nie tak? Napisz do nas, załącz zdjęcia jeśli takie posiadasz, zaproponuj rozwiązanie. Jeśli z naszej strony poszło coś nie tak, to już teraz Cię przepraszamy.W naszą pracę wkładamy dużo serca, ale i tak, bardzo rzadko, przydarza nam się mały błąd.Dziękujemy za wyrozumiałość. Nie możesz pisać? Długo nie odpowiadamy? Zadzwoń: 783 017 497Zespół BetterLand

Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Poloch, ul. Boczna 16 Wilkowice, 64-115 Święciechowa, e-mail: biuro@drogeria-ekologiczna.pl, tel.: 601 069 997. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia Ci pełnego korzystania ze Sklepu Internetowego Drogeria-Ekologiczna.Pl. W Polityce Prywatności informujemy o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o podmiotach, którym możemy powierzać dane osobowe do przetwarzania i zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowania. Przysługuje Ci prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie