Golenie i depilacja

Olejek do golenia stref intymnych, dla kobiet, certyfikowany FAIRTRADE, z morelą, 30ml, Fair Squared

Olejek do golenia dla kobiet idealnie przygotowuje skórę do golenia. Naturalne i ekologicznie certyfikowane składniki zapobiegają podrażnieniom skóry, pryszczom i pieczeniu oraz zapewniają łatwe i delikatne golenie. Formuła zawiera składniki pochodzące z uczciwego handlu (FAIRTRADE).

More details

4910146

76,73 zł

Cena jednostkowa: 2 557,41 zł za litr

- +

Porównaj!

 
Opis produktu

Olejek do golenia okolic intymnych, dla kobiet, certyfikowany FAIRTRADE, z morelą, 30ml, Fair Squared

Naturalne i ekologicznie certyfikowane składniki zapobiegają podrażnieniom skóry, pryszczom i pieczeniu oraz zapewniają łatwe i delikatne golenie. Mieszanka z olejków winogron, moreli, migdałów, oliwek i arganu odpręża skórę i zaopatruje ją natychmiast po użyciu w cenne substancje odżywcze. Do substancji odżywczych należą witamina E i kwasy tłuszczowe, które łagodzą i wygładzają wrażliwą skórę kobiecych okolic intymnych.

CERTYFIKATY

Fairtrade International, krótko FLO, jest centralną organizacją narodowych organizacji Fairtrade. Ta organizacja została założona w roku 1997 w Bonn, z zamiarem połączenia wielu różnych marek i norm uczciwego handlu. FLO składa się z dwóch gałęzi:

FLO e.V. opracowuje warunki i zasady, które muszą być spełnione, żeby otrzymać certyfikację Fairtrade. FLO-CerT (FLO certyfikacja) kontroluje dotrzymanie tych zasad. To jest ważne, by zapewnić, że naprawdę “fair” jest w tym, za czym “fair” stoi.

Międzynarodowy system Fairtrade składa się dzisiaj z trzech sieci producentów, 25 narodowych organizacji Fairtrade, FLO e.V. i FLO-CERT. Organizacje Fairtrade przyznają znak jakości w poszczególnym kraju. W Niemczech jest to na przykład TransFair e.V., w Szwajcarii fundacja Max Havelaar i w Austrii Fairtrade Austria. Sieci producentów reprezentują wiele różnych grup producentów w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji (CLAC: Coordinadora Latinoamericana y del Caribe de Comercio Justo, AFN: African Fairtrade Network und NAP: Network of Asian Producers).

NATRUE jest w 2007 założonym, międzynarodowym, nie zorientowanym dla zysku związkiem z siedzibą w Brukseli. Jego celem jest chronić i wspierać naturalne i biologiczne kosmetyki na całym świecie. Produkty certyfikowane pieczęcią NATRUE są zawsze wykonane jak najbardziej naturalnie.

Praktycznie znaczy to:

– Zastosowanie naturalnych i biologicznych składników
– Delikatny proces produkcji
– Praktyki przyjazne dla środowiska
– Rezygnacja z syntetycznych substancji zapachowych lub barwnikowych
– Rezygnacja ze składników petrochemii, oleju silikonowego oraz pochodnych silikonu
– Rezygnacja ze składników genetycznie zmodyfikowanych
– Rezygnacja z naświetlania produktów końcowych lub składników roślinnych

Skład:

INCI: Vitis Vinifera Seed Oil, Argania Sprinosa Kernel Oil (Argan Oil*), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Almond Oil*), Olea Europaea Oil (Olive Oil*), Simmondsia Chinensis Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil (Apricot Oil*), Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Oil, Melaleuca Alternifolia Oil

W tym składniki pochodzące z uczciwego handlu (FAIRTRADE):

  • olej arganowy z Maroka,
  • olej z oliwek z Palestyny,
  • olej z moreli z Pakistanu.
 
Cechy/certyfikaty/inne
NatrueTAK
VeganTAK
Fair TradeTAK
Ilość w kartonie6
Produkt NaturalnyTAK
Nietestowany na zwierzętachTAK
HalalTAK
Łagodne składniki myjąceTAK

Napisz opinię

Olejek do golenia stref intymnych, dla kobiet, certyfikowany FAIRTRADE, z morelą, 30ml, Fair Squared

Olejek do golenia dla kobiet idealnie przygotowuje skórę do golenia. Naturalne i ekologicznie certyfikowane składniki zapobiegają podrażnieniom skóry, pryszczom i pieczeniu oraz zapewniają łatwe i delikatne golenie. Formuła zawiera składniki pochodzące z uczciwego handlu (FAIRTRADE).

Napisz opinię

 
Opinie(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie