Maski ochronne i antysmogowe

Maska antysmogowa Dragon Casual II, Golden Leaf, rozmiar S, Dragon

Nowa, zoptymalizowana maseczka DRAGON CASUAL II to odpowiedź na potrzeby mieszkańców aglomeracji i miejscowości dotkniętych problemem zanieczyszczonego powietrza. Kolekcja DRAGON CASUAL II kierowana jest do osób poszukujących najbardziej kompleksowej ochrony przed szkodliwymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.

Unikalny produkt N99 z aktywnym węglem wychwytuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza.

More details

DRA0109_S

159,00 zł

Cena jednostkowa: 159,00 zł za szt
Już wkrótce w naszym sklepie

Porównaj!

 
Opis produktu

MASKA DRAGON CASUAL II GOLDEN LEAF

Nowa, zoptymalizowana maseczka DRAGON CASUAL II to odpowiedź na potrzeby mieszkańców aglomeracji i miejscowości dotkniętych problemem zanieczyszczonego powietrza. Kolekcja DRAGON CASUAL II kierowana jest do osób poszukujących najbardziej kompleksowej ochrony przed szkodliwymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu. Nasze produkty poza doskonałym działaniem cechuje świetny wygląd i nowatorskie wzornictwo. Możesz wyglądać elegancko i stylowo na każdą okazję! Nasza maska antysmogowa została udoskonalona pod względem łatwości oddychania - zmieniona budowa oraz zastosowanie lekkiej, jednowarstwowej tkaniny o właściwościach technicznych sprawia, że to najbardziej przewiewny produkt tego typu jaki kiedykolwiek został wypuszczony do sprzedaży. Wielowarstwowe wymienne filtry hamują przedostawanie się zanieczyszczeń do płuc, co podnosi poziom wdychanego powietrza i chroni przed groźnymi następstwami życia w smogu.

Unikalny produkt N99 z aktywnym węglem wychwytuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Odświeżony fason maski wraz z miłym w dotyku materiałem wierzchnim, delikatnymi tasiemkami i ukrytym w lamówce metalowym noskiem, pozwala na dokładne uszczelnienie i komfortowe dopasowanie naszego produktu do twarzy. Nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonym przepływie powietrza jest odpowiedzialny za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maski. Produkty Dragon Casual występują w wielu wariantach kolorystycznych i 3 wielkościach (S – dla najmłodszych a także M i L), aby każdy dopasował produkt do swoich potrzeb.

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Udoskonalona maska przeciw smogowi DRAGON CASUAL II posiada zewnętrzną warstwę stworzoną z wysokiej jakości technicznego poliestru. Poprzez zastosowanie nowoczesnego materiału udało nam się jeszcze mocniej ograniczyć opory występujące w trakcie oddychania. Dzięki specjalnemu krojowi, nasz produkt jest bardzo komfortowy i optymalnie dostosowuje się do kształtu twarzy. Jest miękki, mało elastyczny, dzięki czemu nie będzie rozciągać się po dłuższym użytkowaniu i łatwy w utrzymaniu – maskę przeciwsmogową można czyścić mokrą szmatką z mikrofibry, a czasami po demontażu zaworu i filtra, wymyć pod bieżącą wodą nie cieplejszą niż 30°C z łagodnym detergentem.

ZAWÓR BOCZNY

Prezentujemy Wam zupełnie nowy zawór wydechowy DRAGON HEX o zwiększonej przepustowości powietrza. Jest także elementem montażowym filtra N99, odpowiada za transport wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Profile otworów dopasowaliśmy wielkością tak, by zagwarantować swobodne wydychanie powietrza podczas aktywności fizycznych. Od teraz każdy oddech w produkcie DRAGON będzie czystą przyjemnością!

TASIEMKI I LAMÓWKI

Tasiemki i lamówki zastosowane w produktach DRAGON CASUAL II zrobione są z przyjemnego, mocnego i częściowo rozciągliwego materiału, nie podrażniają skóry twarzy, stanowiąc jednocześnie eleganckie wykończenie maski antysmogowej. Paseczki przechodzące nad i pod uszami, zapinane złączką z tyłu głowy nie pozwalają na zsunięcie się maski w trakcie noszenia.

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Unikalnie wydłużony, ukryty w lamówce, elastyczny zacisk nosowy przeciwdziała zsuwaniu się maski podczas użytkowania, umożliwia optymalne uszczelnienie i dopasowanie do kształtów nosa i buzi.

ZŁĄCZKA

Złączka z plastiku w formie dwóch haczyków oddalonych od siebie o 2,5 cm pozwala na doskonałe dopasowanie produktu do obwodu głowy.

JAK DOPASOWAĆ MASKĘ DRAGON CASUAL?

S - dla małych dzieci

M - dla starszych dzieci i drobnych kobiet

L - dla wysokich kobiet i mężczyzn

Rozmiar

Wymiar A

Wymiar B

S

10,7 cm

44,5 - 51,5 cm

M

11,5 cm

46- 54,5 cm

L

13 cm

52- 56,5 cm

 JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY?

Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy 1/3 długości nosa (licząc od nasady), a końcem brody.

Wymiar B- zmierz obwód głowy na wysokości nosa (pomiar od czubka nosa, przez środek ucha, tył głowy, środek drugiego ucha, do czubka nosa).

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Napisz opinię

Maska antysmogowa Dragon Casual II, Golden Leaf, rozmiar S, Dragon

Nowa, zoptymalizowana maseczka DRAGON CASUAL II to odpowiedź na potrzeby mieszkańców aglomeracji i miejscowości dotkniętych problemem zanieczyszczonego powietrza. Kolekcja DRAGON CASUAL II kierowana jest do osób poszukujących najbardziej kompleksowej ochrony przed szkodliwymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu.

Unikalny produkt N99 z aktywnym węglem wychwytuje 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza.

Napisz opinię

 
Opinie(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie