Mycie ząbków

Szczoteczka do zębów, nylon, włosie miękkie, dziecięca, 1 szt. kolor różowy, Yaweco

Szczoteczka do zębów z ergonomiczną rączką, dla dzieci od 3 roku życia. Nie zawiera plastyfikatorów, bisfenoli i innych szkodliwych materiałów.

More details

Nowość!

9,99 zł

- +

Porównaj!

 
Opis produktu

Szczoteczka do zębów dla dzieci posiada wygodną ergonomiczną rękojeść i jest przystosowana dla dzieci w wieku od 3 lat.

Zaokrąglanie szczeciny jest optymalnie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Kilka lat temu szwajcarski magazyn konsumencki K-Tipp przeprowadził test jakości, w którym szczoteczka do zębów dla dzieci z Yaweco wyłoniła się jako zwycięzca testu, ponieważ miała najlepiej zaokrąglone szczeciny wśród 20 sprawdzonych szczoteczek do zębów.

Produkt został przetestowany pod względem substancji szkodliwych (zbywalność) i nie zawiera żadnych WWA, ftalanów (zmiękczaczy), metali ciężkich lub innych substancji szkodliwych.

Opakowanie:

Opakowanie składa się z kartonu, który zawiera ponad 90% materiałów pochodzących z recyklingu oraz kaptura foliowego, wykonanego z bio-PET (glikolu monoetylenowego z trzciny cukrowej). W przyszłości opakowanie zostanie zmienione całkowicie na kartonowe.

Produkcja:

Wszystkie szczoteczki do zębów Yaweco są produkowane w regionie Czarnego Lasu w Niemczech, z energią słoneczną i wewnętrznym cyklem wodnym. Wielką wartość przywiązujemy do trwałości i obserwujemy to wszystko od produkcji do gotowego produktu i opakowania. Z produktami do pielęgnacji zębów firmy Yaweco nie tylko dbasz o siebie ale i o środowisko.

Zawsze upewnij się, że ty lub inna osoba dorosła pomaga dzieciom szczotkować zęby, dopóki nie osiągną wieku sześciu lat. W wieku sześciu lat dzieci rozwiną niezbędne umiejętności motoryczne, aby prawidłowo szczotkować zęby, w tym obszary zębów trzonowych, które są trudne do osiągnięcia.

 
Cechy/certyfikaty/inne
Odpowiednie dla wegan TAK

Napisz opinię

Szczoteczka do zębów, nylon, włosie miękkie, dziecięca, 1 szt. kolor różowy, Yaweco

Szczoteczka do zębów z ergonomiczną rączką, dla dzieci od 3 roku życia. Nie zawiera plastyfikatorów, bisfenoli i innych szkodliwych materiałów.

Napisz opinię

 
Opinie(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie