Mydła ze śluzem ślimaka

Organiczne mydło ze śluzem ślimaka, GREJPFRUTOWE, COSMOS ORGANIC, 100 g, Mlle Agathe

Pomaga regulować wydzielanie sebum w połączeniu ze skórą tłustą, bez wysuszania skóry. Organiczne mydło, to połączenie ręczenie zebranego śluzu ślimaka z masłem shea, oliwą z oliwek, olejem kokosowym, a także olejkiem z grejpfruta. Oczyszcza i poprawia strukturę skóry.

More details

AGAT-S04

38,99 zł

Cena jednostkowa: 389,90 zł za kg

- +

Porównaj!

 
Opis produktu

Organiczne mydło ze śluzem ślimaka, GREJPFRUTOWE, cosmos organic, 100 g, Mlle Agathe

Pomaga regulować wydzielanie sebum w połączeniu ze skórą tłustą, bez wysuszania skóry. Organiczne mydło, grejpfrutowe to połączenie ręcznie zbieranego śluzu ślimaka z masłem shea, oliwą z oliwek, olejem kokosowym, a także olejkiem z grejpfruta. Oczyszcza i poprawia strukturę skóry.

Najbardziej owocowe z wykonanych metodą zmydlania na zimno mydeł Mlle Agathe - połączenie ręcznie zbieranego śluzu ślimaka z kompleksem roślinnym, o wyjątkowych właściwościach:

  • śluz ślimaka: naprawia, łagodzi, na podrażnienia. Śluz jest zbierany ręcznie w sposób etyczny (czytaj więcej poniżej);
  • olej kokosowy: odpowiada za spienianie się, oleistość;
  • glinka: antybakteryjna, lecznicza;
  • olej słonecznikowy: koi, ściąganie;
  • masło Shea: odżywia i nawilża;
  • oliwa z oliwek: koi, emolient;
  • olejek grejpfrutowy: regeneruje sebum.

b2.jpg

Najwięcej ze wszystkich ekologicznych marek śluzu pobranego ręcznie - 100%!

99,9% naturalnych składników;
88% organicznych składników roślinnych;
11% ręcznie zebrana organiczna wydzielina ślimaka,
który jest w pełni etycznie pobierany (czytaj więcej poniżej). Większość marek kosmetyków wyprodukowanych ze śluzu ślimaka wykonuje mechaniczny zbiór śluzu przez porażenie prądem elektrycznym lub wirówki!
10% „super tłuszcz”
,

Sposób użycia:

Spień mydło z pomocą rąk lub naturalnej gąbki, nałóż na ciało, twarz, włosy i miejsca intymne.
Dzięki naturalnej zawartości tłuszczu, wszystkie nasze mydła chronią warstwę lipidową skóry, która jest niezbędna dla elastyczności i nawilżenia skóry.

Aby mydło starczyło na dłużej (średnio na 32 prysznice), zalecamy używanie mydelniczek.

Dlaczego warto wybrać organiczne mydło ze śluzem ślimaka GREJPFRUTOWE Mlle Agathe?

Często pytacie nas o kosmetyki, w których nie ma SLS, SLES, parabenów, PEG i innych silikonów, bo te składniki budzą Wasze obawy.
Wiemy o tym i pamiętamy. Podobnie jak Wy w wyborze kosmetyków kierujemy się przede wszystkim troską o zdrowie.

Czytaj etykiety!

Szanowni Państwo, zachęcamy do uważnego czytania etykiet naszych kosmetyków. 

W związku z uchwaloną nową ustawą o produktach kosmetycznych (Ustawa z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r., które poruszają kwestię stosowania oświadczeń o kosmetykach, usunęliśmy z opisów naszych produktów informację o tym, że dany produkt nie zawiera SLS, SLES, parabenów, PEG i innych silikonów.

Według nowego prawa: “oświadczenia dotyczące produktów kosmetycznych [...] nie powinny przedstawiać w złym świetle konkurencji ani legalnie stosowanych składników. Nie powinny być dozwolone oświadczenia „nie zawiera”.

Skład:

Sodium sunflowerseedate**, Sodium cocoate**, Sambucus nigra flower water*, Glycerin**, Sodium shea butterate**, Sodium olivate**, Citrus grandis peel oil*, Limonene, Water, Illite, Calendula officinalis flower*, Snail secretion filtrate*, Linalol, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Citric acid

* Składniki organiczne.
** Wytworzone ze składników organicznych.

Dlaczego Mlle Agathe?

  • Marka Mlle Agathe jest jedyną marką z certyfikatem ekologicznego hodowcy ślimaków, który pozyskuje śluz ślimaka w sposób etyczny i w 100% ręcznie!
  • Badania wykazały, że przy wykonywaniu ręcznego zbioru uzyskana masa śluzu ślimakowego jest 2 do 3 razy większa niż uzyskana podczas zbioru mechanicznego.
  • Wszystkie produkty kosmetyczne Mlle Agathe zawierają synergię roślin, olejów roślinnych i wosku roślinnego, które są wytwarzane z szacunkiem dla człowieka, natury i oczywiście zwierząt.

Zasady, którymi firma Mlle Agathe kieruje się podczas ręcznego zbierania śluzu ślimaka:

- Aby całkowicie uniknąć zadawania cierpienia ślimakom, surowiec zbierany jest w wyłącznie ręcznie. Firma Mlle Agathe jest stanowczym przeciwnikiem zadawania cierpienia zwierzętom, które są nieuniknione podczas zmechanizowanych metod zbioru. Uważamy, że zwierzę nie jest traktowane delikatnie i ostrożnie, gdy wykonywane są mechaniczne żniwa. Pomijając praktyki, gdy są one poddawane wstrząsom elektrycznym, a nawet wirowaniu!

- Pozyskiwanie składników bez szkody dla żywego organizmu - śluz ślimaka zbierany jest o czasie najdogodniejszym dla zwierzęcia, gdy jego naturalne czynności zostaną najmniej zakłócone.

- Podczas hodowli unika się bliskości fal radiowych oraz sztucznego światła. Pomimo, że jest to trudne do wykazania z obserwacji firmy wynika, że ma to pozytywny wpływ dla jakości zbieranych surowców.

- Delikatne obchodzenie się z pozyskanym surowcem. Podobnie jak w przypadku zwierzęcia, surowiec traktowany jest z szacunkiem, bez stosowania procesów przemysłowych (maszyny mechaniczne, liofilizacja, obróbka UV itp.).

mains-escargots-.jpg

Certyfikaty:

logo-certifie-bio_1.jpg

Wyprodukowano we Francji.

 
Cechy/certyfikaty/inne
Cosmos OrganicTAK
EcoCertTAK
BiodegradowalnyTAK
Ilość w kartonie30
Produkt NaturalnyTAK
Nietestowany na zwierzętachTAK
Zapach NaturalnyTAK
Łagodne składniki myjąceTAK

Napisz opinię

Organiczne mydło ze śluzem ślimaka, GREJPFRUTOWE, COSMOS ORGANIC, 100 g, Mlle Agathe

Pomaga regulować wydzielanie sebum w połączeniu ze skórą tłustą, bez wysuszania skóry. Organiczne mydło, to połączenie ręczenie zebranego śluzu ślimaka z masłem shea, oliwą z oliwek, olejem kokosowym, a także olejkiem z grejpfruta. Oczyszcza i poprawia strukturę skóry.

Napisz opinię

 
Opinie(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie