Pieluszki wielorazowe Woolberry - naturalnie!

Otulacz wełniany RUDE LIŚCIE, Mini OS, (5,5-10 kg), Woolberry

Wełna jest najbardziej przewiewnym materiałem na pieluszki wielorazowe, w 100% naturalnym i biodegradowalnym. Krój otulacza jest uniwersalny. Wyprofilowany tak, by idealnie służyć dzieciom szczupłym i pulchnym. 

More details

89,99 zł

Cena jednostkowa: 89,99 zł za szt
Już wkrótce w naszym sklepie

Porównaj!

 
Nasza opinia i skład:

Otulacz wełniany RUDE LIŚCIE Mini OS, (5,5-10 kg), Woolberry

Wełna jest najbardziej przewiewnym materiałem na pieluszki wielorazowe, w 100% naturalnym i biodegradowalnym. Krój otulacza jest uniwersalny. Wyprofilowany tak, by idealnie służyć dzieciom szczupłym i pulchnym. Jego wąskie i odpowiednio podkrojone uszka nie nachodzą na udka, dają zupełną swobodę ruchu. Zgrabny, nie tworzy efektu „dużej pupy”, dziecko może być swobodnie ubrane w body, spodenki czy rajstopki i dalej czuć się komfortowo i wyglądać pięknie, przy jednocześnie pełnej ochronie przed wydostaniem się wilgoci na zewnątrz.

Do otulacza będziesz potrzebować wkłady chłonne (tetra lub wkłady z materiału chłonnego, preflaty).

 • Rozmiar: Mini One Size
 • Zakres wagowy: 5,5-10 kg (w zależności od budowy dziecka)
 • Szerokość w kroku: 13 cm
 • Grubość otulacza: cienki
 • Regulacja napami (długość i obwód pod brzuszkiem).

Skład:

 • otulacz uszyty z dwóch warstw wysokiej jakości wełny merino 100% (flanela), wzór na panelu tylnym – inna wełna 100%

Delikatne, ale mocne gumeczki zapewniają właściwe przyleganie otulacza w pachwinach uniemożliwiając przecieki. Gumki w pachwinkach są wszyte bez tzw. przeszyć, przez co otulacz w tym miejscu jest delikatny dla skóry dziecka. Na brzuszku jest gumka zapobiegająca odstawaniu otulacza. Dodatkowo przód otulacza jest obniżony by był z dala od gojącego się pępuszka.

Razem z otulaczem otrzymujesz woreczek z suszem lawendy do zabezpieczenia przechowywanej wełny (lawenda odstrasza mole ubraniowe, które mogą zniszczyć wełnę) oraz szczegółowe informacje o wełnie i jej pielęgnacji.

Pielęgnacja:

Odpowiednie postępowanie z otulaczem z wełny zapewni Ci długą radość z jego używania, pieluszka będzie prawidłowo spełniać swoje zadanie,  a sama wełna nie ulegnie sfilcowaniu.

 • Przed pierwszym użyciem upierz i zrób kurację z lanoliną (max. czas kuracji - 4 godziny), by nadać pieluszce właściwości chroniące przed łapaniem wilgoci.
 • Otulacz wietrz po każdym użyciu kilka godzin rozwieszając go w przewiewnym suchym miejscu.  Jeśli jest suchy, ten czas można skrócić. Neutralny zapach otulacza świadczy o tym, że można go użyć ponownie. Jest to zupełnie bezpieczne dzięki warunkom niesprzyjającym namnażaniu bakterii, jakie stwarza zalanolinowana wełna. Lanolina rozkłada mocz na sole i wodę, i już po kilku godzinach wietrzenia wełniaczek samoczynnie staje się czysty i gotowy do ponownego użycia.
 • Pierz co około 4 tygodnie, a nawet jeszcze rzadziej. Otulacz nie wymaga prania, jeśli jest delikatnie zabrudzony. Wystarczy zabrudzenie usunąć pod strumieniem wody i wysuszyć. Jeśli otulacz jest bardziej zmoczony,  należy go wypłukać w samej wodzie.
 • Pierz ręcznie przez ugniatanie z dodatkiem płynu do prania wełny, większe zabrudzenie usuń  przed praniem pod bieżącą wodą. Nie wykręcaj, odciśnij nadmiar wody w ręcznik.
 • Jeśli zauważysz, że otulacz zaczyna chłonąć wilgoć lub pachnieć moczem należy go zalanolinować ponownie po wcześniejszym upraniu. Lanolinuj nie dłużej niż 4 godziny.
 • Susz z dala od źródła ciepła i ostrego słońca. Nigdy w suszarce ani na grzejniku.
 • Napy otulacza odpinaj ostrożnie, nie szarpiąc
 • Unikaj namaczania, jeśli pierzesz to zrób to szybko i delikatnie.

Napisz opinię

Otulacz wełniany RUDE LIŚCIE, Mini OS, (5,5-10 kg), Woolberry

Wełna jest najbardziej przewiewnym materiałem na pieluszki wielorazowe, w 100% naturalnym i biodegradowalnym. Krój otulacza jest uniwersalny. Wyprofilowany tak, by idealnie służyć dzieciom szczupłym i pulchnym. 

Napisz opinię

 
Opinie(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie