BetterLand to jeden z największych sklepów ekologicznych w Polsce. Mamy już ponad 10 tys. produktów ekologicznych.  To także miejsce ekologicznej inspiracji, motywacji do rozwoju osobistego oraz wprowadzania zmian w środowisku lokalnym. Sklep należy do firmy: Paweł Poloch, ul. Boczna 16, 64-115 Wilkowice. Nip: 697 198 40 02, tel.: 601 069 997

BetterLand powstał to kolejne nasze wyzwanie wynikające z naszego zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi.

Nasze dotychczasowe dokonania:

Edukacja demokratyczna
 • Paweł Poloch - właściciel sklepu, od początku współtworzył pierwszą w Polsce szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 
Ochrona zdrowia i środowiska
 • czynnie wspieramy walkę z procederem usuwania filtrów cząstek stałych w samochodach osobowych. Filtr cząstek stałych to element tłumika, którego wycięcie powoduje znaczne zanieczyszczenie środowiska, choroby płuc oraz nowotwory. Element ten jest usuwany przez właścicieli pojazdów z powodu oszczędności…. W wyniku naszych działań powstało kilkanaście artykułów prasowych oraz programów TV. Między innymi: Onet.pl, Nowoczesny Warsztat.
Propagowanie ekologicznych i tradycyjnych produktów polskich: 
 • W 2010 roku stworzyliśmy pierwszy portal informacyjny o ekologicznych podpaskach wielorazowych różnych firm. W kolejnych latach rozpropagowaliśmy ekologiczne podpaski wielorazowe wielu producentów. Obecnie, także dzięki naszemu wsparciu, profesjonalnie podpaski wielorazowe szyje w Polsce już kilka firm. Uwieńczeniem współpracy był sklep www.podpaski-wielorazowe.pl, w którym kobiety mogą nabyć w jednym miejscu podpaski większości producentów, które spełniają podstawowe standardy jakości i są przez nas rekomendowane.
Modelowani i propagowanie świadomego tacieżyństwa
 • Propagujemy tacierzyństwo. W 2005 roku zorganizowaliśmy w Poznaniu konferencję naukową na temat ojcostwa. W jej ramach przedstawiliśmy własne badania na temat tożsamości współczesnych ojców czyli obowiązków, z którymi się identyfikują, stylów wychowawczych jakie preferują, a także własnego rozumienia pojęcia ojcostwo. Na podstawie naszych badań ukazały się artykuły. Były to jedne z pierwszych takich badań, które zapoczątkowały kolejne, bardziej pogłębione.
Propagowanie etyki i uczciwego stylu życia
 • Paweł Poloch wspólnie ze studentami Wydziału Nauk Społecznych UAM w 2001 roku przeprowadził ogólnopolską akcję propagującą uczciwość podczas egzaminów i pisania prac dyplomowych. W wyniku akcji na uczelniach rozpoczęto poważną dyskusję o pracach dyplomowych, a na kilku wprowadzono oprogramowanie antyplagiatowe. O akcji informowali: Głos Wielkopolski., Teleexpres, Gazeta Wyborcza, Echo Miasta.
 • Paweł Poloch był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania, a także odczytywał wiele referatów.

Cele i podziękowania

Dziś stajemy przed nowym wyzwaniem: internetowa drogeria ekologiczna, a naszym celem jest być wiodącym centrum zakupów ekologicznych z asortymentu drogeryjnego. Dziękujemy za wsparcie naszym prawdziwym przyjaciołom i krytykom, dzięki którym widzimy obszary do poprawy.

 

Nasze Wartości: 

 • życie w zgodzie z naturą
 • duchowość, wiara, poszanowanie dla innych 
 • samorozwój i etyczna praca 
 • rodzina i dzieci 
 • czas wolny 
 • prawdziwi przyjaciele 
 • otwartość na nowe 
 • szacunek dla tradycji i historii 
 • komunikacja szacunku i miłości

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie